Odblokowywanie spostrzeżeń: A Recenzja Popularnego Organizacja Pracuje

Organizacja książki mogą oferta ważne spostrzeżenia i metody dla ludzie i firmy szukając ulepszenie ich efektywność i osiągnąć swoje cele. Niemniej jednak, z dużo książki oferowane na na rynku, może to być trudno wiedzieć które są warte na czytanie. W tym post, my oferta streszczenia niektórych najbardziej wybitny i popularny organizacji książek, aby asysta sprawiasz, że powiadomiony decyzje o tym, które książki sprawdź i jak wykorzystaj ich lekcje we własnym organizacja lub zawód.

{ pierwszą książką na naszej liście jest „The Lean Startup” autorstwa Erica Riesa. Ta książka oferty i rama dla budynek udane start-upy przez koncentrując się na produkcja minimum realne produkt (MVP) i ciągle testowanie i powtarzanie w oparciu o opinie konsumentów. Ries twierdzi, że konwencjonalny usługa przygotowanie to często nieskuteczne dla startupów, i to jest bardziej zwinny podejście jest wymagane, aby {osiągnąć| osiągnąć| osiągnąć sukces. On również podkreśla znaczenie pomiar postęp i pierwszą strona książką na naszej liście jest „The Lean Startup” autorstwa Erica Riesa. Ta książka dostawy i struktura dla rozwój udane start-upy, skupiając się na rozwijanie minimum praktyczny przedmiot (MVP) i stale przesiewanie i powtarzające się na podstawie opinie konsumentów.

{ Kolejny popularny Organization to „7 nawyków skutecznego działania” Stephena Coveya. Ta książka to ponadczasowy poradnik, który ma był szeroko czytany i stosowany w Kolejny popularny Organization to „7 nawyków skutecznego działania” Stephena Coveya. Ta książka to tradycyjny poradnik, który ma był obszernie czytaj i używane w organizacja świat.

{„Od dobrego do wielkiego” Jima Collinsa to kolejny popularny organizacja książka, która oferty spostrzeżeń, jak przejąć firmę od świetnie do świetny. Collins i jego zespół naukowcy zbadali 11 firm, który przeszedł z świetnie do fantastyczne i rozpoznany pospolity cechy, które pozwolił im to zrobić. Te obejmują silnego poczucia cel, {skup się na| skoncentrować się na zdyscyplinowanym wykonaniu,

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Odblokowywanie spostrzeżeń: A Recenzja Popularnego Organizacja Pracuje”

Leave a Reply

Gravatar